1 | Timestamp | Email Address | Chapter Name | Team Member #1 | Team Member #2 | Team Member #3 | Team Member #4 | Number of alternates you plan on bringing? | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 8/23/2023 10:54:54 | jsawyers@colliervilleschools.org | Collierville FFA | Rebekah Smith | Nicole Bradford | Ava Hammond | Bryce Pendleton | 1 | ||||||||||||||||||||
3 | 9/4/2023 23:05:05 | kyle.rogers@wcsk12tn.net | Westview | Kaitlyn Brundige | Brent Pearce | Brayden Wagster | Lawson Bragg | 7 | ||||||||||||||||||||
4 | 9/11/2023 23:40:23 | jonathan.holdwn@wcsk12tn.net | Dresden FFA | Miller Moore | Destanie Dean | Cayden Lowry | Myra Morgan | 4 | ||||||||||||||||||||
5 | 9/15/2023 16:07:42 | matthew.humphrey@wcsk12tn.net | Greenfield | Kelsey Greer | Emma Coleman | Brady Archie | Holden Pruitt | |||||||||||||||||||||
6 | 9/18/2023 9:28:59 | ashley.moore@crockettcavs.net | Crockett County | Carrington Smith | Parker Mansfield | Brayden Boyd | Emma Chavers | 0 | ||||||||||||||||||||
7 | 9/18/2023 14:56:18 | richard.ruehl@decaturschools.org | Riverside | Ethan Keeton | Levi Keeton | Alexis Moncada | Ian Ruehl | 0 | ||||||||||||||||||||
8 | 9/19/2023 9:13:52 | noah.rogers@wcssd.org | West Carroll | Colton Pruitt | Landon Hudgins | Nick Hudson | Connor Hege | Drop | ||||||||||||||||||||
9 | 9/20/2023 10:28:10 | jabel@huntingdonschools.net | Huntingdon | Grant Evans | Brett Ezell | Talon Warman | Anthony Chapman | 0 | ||||||||||||||||||||
10 | 9/20/2023 20:40:30 | clcherry@jmcss.org | Liberty | Trevon Jones | Evelyn Flores | Renee Voegerl | Corey Kaelin | 2 | ||||||||||||||||||||
11 | 9/22/2023 9:52:57 | john.joyner@hcsk12.net | Haywood | Molly Joyner | Wyatt Poole | Lee Stokely | Madelyn Tims | 0 | ||||||||||||||||||||
12 | 9/22/2023 16:43:22 | pearsonj@scsk12.org | Jeter Middle FFA (TN0364) | Peyton Frazier | Kyleigh Johnson | Kaitlyn Mackling | Colt Provo | 2 | ||||||||||||||||||||
13 | 9/25/2023 11:42:23 | sartainj@hcsedu.org | Bolivar Central | Will Baker | Leah Smith | Raquel Kirk | Lanie Mills | 0 | ||||||||||||||||||||
14 | 9/26/2023 6:03:52 | millsz@gcssd.org | South Gibson | Allison McFarland | Lilly Flowers | Owen Wanshop | N/A | 0 | ||||||||||||||||||||
15 | 9/26/2023 9:18:22 | mossl@henryk12.net | Paris | Brevin Hutson | Collin Whitehead | Thomas Richardson | Dallas Bomar | 0 | ||||||||||||||||||||
16 | 9/27/2023 11:56:29 | jjffa@hotmail.com | Covington | Cole Davis | Erin Grisham | Tristan Martin | Sydnie True | 6 | ||||||||||||||||||||
17 | 9/27/2023 16:03:15 | bill_newsom@hotmail.com | Munford | Johnathan Stark | Clayton Andrews | Jaycob Tidwell | Billy Freiner | 0 | ||||||||||||||||||||
18 | 9/28/2023 7:28:04 | teresa.crouse@chestercountyschools.org | Chester County FFA | Luke Moody | Clayton Anderson | Evan Jones | Malachi Hollamon | 1 | ||||||||||||||||||||
19 | 9/28/2023 9:09:46 | webb.tanner@hcschoolstn.org | Scotts Hill | Cole Clark | Sam White | Jesse Rogers | Paige Powers | 1 | ||||||||||||||||||||
20 | 9/29/2023 8:32:56 | camlynnmart10@gmail.com | Halls | Molly Kissell | Farrell Gooch | Logan Cox | 1 | |||||||||||||||||||||
21 | 9/29/2023 11:59:47 | Tlea@tipton-county.com | Brighton | Eliza Yucalevich | Daniel Jimenez | Emma Easley | Houston Stewart | 0 | ||||||||||||||||||||
22 | 9/29/2023 18:28:49 | garry.butler@lcfalcons.net | Lake County FFA | Patrick Johnson | Noah Grandi | Michael Simpson | Nevaeh Grandi | 0 | ||||||||||||||||||||
23 | 10/2/2023 8:00:23 | besandb@henryk12.net | Lakewood Middle 0354 | Layne McKinley | Presley Evans | Will McDaniel | ||||||||||||||||||||||
24 | 10/2/2023 8:27:41 | jason.wiles@hcsvikings.org | Humboldt FFA | Taylor Barber | Coner Boucher | Arianna Thornton | Cy'Linthia Wedley | 0 | ||||||||||||||||||||
25 | 10/2/2023 14:24:06 | kiser.clint@mcnairy.org | McNairy Central | Kaylee Roberts | Owen Miller | Cadyn Fiveash | Grace Ann Prince | 1 |
1 | Timestamp | Email Address | Chapter Name | Team Member #1 | Team Member #2 | Team Member #3 | Team Member #4 | Number of alternates you plan on bringing? |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 9/16/2022 9:16:11 | jsawyers@colliervilleschools.org | Collierville FFA | Melody Smith | Nicole Bradford | Ava Hammond | Rebekah Smith | |
3 | 9/16/2022 13:17:57 | klatham@k12.lced.net | Ripley | Joseph Kirkpatrick | Braxton Gunn | John Milton Baynes | Dallas Midkiff | 0 |
4 | 9/18/2022 22:05:54 | Jonathan.holden@wcsk12tn.net | Dresden FFA | Miller Moore | Cayden Lowry | Destanie Dean | Adrianne Todd | 5 |
5 | 9/19/2022 7:28:30 | scovert@tipton-county.com | Brighton FFA | Landon Marrs | Jacob Knight | Houston Stewart | Logan Campisi | 1 |
6 | 9/21/2022 10:32:22 | david.hochreiter@wcsk12tn.net | Westview | Brent Pearce | Kaitlyn Brundige | Brayden Wagster | Destiny Bray | 1 |
7 | 9/22/2022 15:40:25 | richard.ruehl@decaturschools.org | Riverside | Addie Chandler | Konner Harden | Gracie Hughes | Levi Keeton | 0 |
8 | 9/23/2022 8:59:06 | jjffa@hotmail.com | Covington | William Martin | Matthew Wilson | Matthew Kurrus | Josh Rose | 0 |
9 | 9/23/2022 12:06:18 | matthew.humphrey@wcsk12tn.net | Greenfield | Ean Radford | Hunter Birdwell | Drake Fisher | Franklin Pruitt | 1 |
10 | 9/23/2022 16:10:08 | millsz@gcssd.org | South Gibson County | Kyle Arnold | Makayla Foust | Kaylee Keen | Allison McFarland | 1 |
11 | 9/24/2022 8:13:35 | greenej@hcss.org | McEwen | Jacob Brown | Madi Rhinebolt | Caleb Coates | April Hatley | |
12 | 9/25/2022 9:41:00 | sartainj@hcsedu.org | Bolivar Central | Jaxon Baird | Will Baker | Campbell Emerson | Leah Smith | 0 |
13 | 9/25/2022 16:32:53 | garry.butler@lcfalcons.net | Lake County FFA | AJ Pruett | Michael Simpson | Patrick Johnson | Noah Grandi | 0 |
14 | 9/26/2022 11:03:41 | kiser.clint@mcnairy.org | McNairy Central FFA | Kaylee Roberts | Landon Robertson | JW McCullar | Major Prince | 0 |
15 | 9/27/2022 8:09:19 | jabel@huntingdonschools.net | Huntingdon | Talon Warman | Kase Price | Anthony Chapman | 0 | |
16 | 9/27/2022 11:14:56 | michael.stanford@clarksburgschool.net | Clarksburg | Nathan Steele | Chloe Crum | Juliana Altom | Ashlyn Smith | 1 |
17 | 9/27/2022 21:28:59 | jason.wiles@hcsvikings.org | Humboldt FFA | Taylor Barber | Coner Boucher | Kananda Lewis | Arianna Thornton | 0 |
18 | 9/28/2022 11:50:11 | mossl@henryk12.net | Paris | Preston Pooler | Kennedy Jackson | Blaire Lamon | Brevin Hutson | 0 |
1 | 9/7/2021 13:45:35 | jjffa@hotmail.com | Covington | Jobey Case | Mike Hopkins | Mitch Hopkins | William Martin |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 9/17/2021 12:00:52 | richard.ruehl@decaturschools.org | Riverside FFA | Aaron Bartholomew | Xander Carter | Cutter Dickson | Colton Tubbs |
3 | 9/19/2021 22:04:05 | jonathan.holden@wcsk12tn.net | DresdenFFA | Sam Laws | Amanda Perry | Adrianne Todd | Eva Stafford |
4 | 9/22/2021 8:31:57 | david.hochreiter@wcsk12tn.net | Westview | Kaitlyn Brundage | Dylan Brundage | Brent Pearce | Parker Wright |
5 | 9/29/2021 15:24:23 | tlea@tipton-county.com | Brighton | Abby Bishop | Haley Leopard | Ethan Brunner | Logan Campisi |
6 | 9/30/2021 7:36:19 | normanl@gcssd.org | Gibson County | Anna Claire Griggs | Hunter Holden | Will Griggs | Hayden Holden |
7 | 9/30/2021 8:41:12 | matthew.humphrey@wcsk12tn.net | Greenfield | Ean Radford | Hunter Birdwell | Franklin Pruitt | Drake Fisher |
8 | 9/30/2021 8:55:11 | jsawyers@colliervilleschools.org | Collierville FFA | Alex Laszacs | Hailey Wiles | Gavin Berry | Melody Smith |
9 | 10/1/2021 8:39:27 | jason.wiles@hcsvikings.org | Jason Wiles | Coner Boucher | Hailey Cagle | Adalenna Gabarra | Sophie Gabarra |
10 | 10/1/2021 10:14:58 | mossl@henryk12.net | Paris | Brevin Hutson | Clay Bush | Preston Pooler | Kennedy Jackson |
11 | 10/1/2021 14:29:24 | kiser.clint@mcniary.org | McNairy Central | Landen Roberts | Kaylee Roberts | Emily White | Joseph Lambert |
12 | 10/1/2021 17:28:23 | sartainj@hcsedu.org | Bolivar Central | Joshua Allen | Campbell Emerson | Jaxon Baird | Will Baker |
13 | 10/1/2021 17:43:26 | jabel@huntingdonschools.net | Huntingdon | Andrew cotton | Seth Lamar | Rachel Flores | Maggie belle Logan |
14 | 10/4/2021 8:45:19 | michael.stanford@clarksburgschool.net | Clarksburg | Ben Stokes | Emma Stokes | Alex Derryberry | Ana Taylor |
15 | 10/4/2021 11:14:41 | garry.butler@lcfalcons.net | Lake County FFA | A.J. Pruett | Jenna Leland | Michael Simpson | Kara Campbell |
1 | 9/30/2019 9:46:12 | sartainj@hardemancountyschools.org | Bolivar Central | Shelby Woods | Emily Gibson | Connor Emerson | Braden Rixie | 0 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 9/30/2019 16:43:56 | richard.karnes@chestercountyschools.org | Chester Co. | Austin Fields | Tyler Frye | Audrah Lott | Tyler Pierce | 2 |
3 | 9/30/2019 9:20:57 | blake.kee@clarksburgschool.net | Clarksburg FFA | Krista Nobel | Caselynn Derryberry | Harley Gossett | Hannah Wood | 2 |
4 | 9/28/2019 8:11:44 | jsawyers@colliervilleschools.org | Collierville FFA | Matthew Smith | Lily Wiseman | Jordan White | Grayson Boane | 0 |
5 | 9/24/2019 23:00:26 | jjffa@hotmail.com | Covington | Leanna Gray | Mike Hopkins | Madison Rowland | John Travis Turner | 6 |
6 | 9/17/2019 12:37:45 | britney.kellum@crockettschools.net | Crockett County FFA | Ty Middleton | Drew Knox | Levi Knox | Hayden Butler | 0 |
7 | 9/19/2019 21:09:19 | jonathan.holden@wcsk12tn.net | Dresden | Taylor Oliver | Austin Peevyhouse | Sam Laws | Daniel Dean | 7 |
8 | 9/25/2019 9:29:46 | normanl@gcssd.org | Gibson County | Caden Reeves | Luke Lannom | Dustin Pugh | Eli Stone | 0 |
9 | 9/29/2019 16:28:39 | steve.stigall@wcsk12tn.net | Gleason | Carter Cook | Cory Burke | Connor Cook | Caitlin Cook | 0 |
10 | 9/30/2019 8:03:06 | matthew.humphrey@wcsk12tn.net | Greenfield | Colton Freeman | Carter Finch | Cortlyn Griffin | Hailey Jones | 0 |
11 | 9/25/2019 8:24:53 | scross@lced.net | Halls | Cassie Lewis | Jordan Holcomb | Hayden Cherry | Maddie Haynes | 0 |
12 | 9/25/2019 8:30:43 | john.joyner@hcsk12.net | Haywood FFA | Amanda Watson | Alyssa Allen | Hannah Littlejohn | Shelby Littlejohn | 0 |
13 | 9/25/2019 19:34:33 | jason.wiles@hcsvikings.org | Humboldt | Hope Choate | Alisha Long | Crystasia Standifer | Ty Gilman | 0 |
14 | 9/27/2019 10:46:47 | jabel@huntingdonschools.net | Huntingdon | Jordan Cole | Sarah Kirksey | Jordan Davis | Kelsey Lee | 0 |
15 | 9/25/2019 13:50:06 | garry.butler@lcfalcons.net | Lake County FFA | George Vaughn | James Howard | John Barker | Gordon Kelly | 2 |
16 | 9/25/2019 9:35:24 | brasher.dakota@hcschoolstn.org | Lexington | Molly Shelby | Matt Roach | Quaidan Austin | Garrett Weinberg | 0 |
17 | 9/30/2019 11:12:44 | mrlowe38301@gmail.com | McKenzie | AJ Murphy | Presley Chadwick | Nathan Nanney | Richard Wilson | 0 |
18 | 9/27/2019 12:43:11 | ggoulder@tipton-county.com | Munford | Rose Grueling | Madison Naylor | Logan Hubbard | William Detter | 0 |
19 | 9/25/2019 9:12:05 | srobison@lced.net | Ripley | Woodson Crowder | Talton Crowder | Cole Byrd | Ben Wilson | 0 |
20 | 9/19/2019 14:20:23 | richard.ruehl@decaturschools.org | Riverside FFA | Cutter Dickson | Nathan Redding | Grayson Townsend | Kamryn Tyler | 0 |
21 | 9/30/2019 15:40:56 | cherry.christopher@hcschoolstn.org | Scotts Hill FFA | Jake Snyder | Jaxon Sullivan | Tyler McDaniel | Alex Marshall | 0 |
22 | 9/30/2019 10:24:50 | sboroughs@gcssd.org | South Gibson County | Aly McCage | Eli Scott | Marshal Tate | Autumn Sanders | 0 |
23 | 8/27/2019 7:22:06 | Westview FFA | Hunter Hall | Tyler Roberts | Issac Copeland | Niki McKeel | 1 | |
24 | 9/24/2020 9:42:55 | jonathan.holden@wcsk12tn.net | Dresden FFA | Daniel Dean | Adrianne Todd | Isiah Chapman | Erin Mallory | 9 |
25 | 9/7/2021 13:45:35 | jjffa@hotmail.com | Covington | Jobey Case | Mike Hopkins | Mitch Hopkins | William Martin | 2 |
1 | Timestamp | Chapter Name | Team Member #1 | Team Member #2 | Team Member #3 | Team Member #4 | Number of alternates you plan on bringing? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 9/17/2018 11:24:22 | Middleton | Alayna Russell | CJ Russell | Sara Pipkin | Kevin Goertz | 4ish |
3 | 9/18/2018 10:54:05 | Westview FFA | Ethan Boyd | Tyler Roberts | Douglas Brown | Carson Brigance | 2 |
4 | 9/19/2018 2:14:35 | Dresden FFA | Emma Winstead | Erin Mallory | Daniel Dean | Nate Montgomery | 6 |
5 | 9/24/2018 17:59:16 | Covington | John Travis Turner | Leanna Gray | Madison Rowland | Mike Hopkins | 1.2-3.7 |
6 | 9/25/2018 8:16:14 | Haywood FFA | Alyssa Allen | Shelby Littlejohn | Hannah Littlejohn | Preston Antwine | |
7 | 9/25/2018 13:06:22 | Bolivar Central | Emma Cody | Clayton Moorehead | Colten Watkins | Connor Emerson | |
8 | 9/26/2018 13:50:22 | Gibson County | Caden Reeves | Trey Scott | Luke Lannom | Alex Hassle | 0 |
9 | 9/26/2018 15:00:10 | Munford | Victoria Auth | Rose Grueling | Madison Naylor | Shannon Pierson | 6 (4-H members) |
10 | 9/26/2018 15:07:08 | Riverside | Nathan Redding | Kamryn Tyler | Conner Warbritton | Tanner Webb | |
11 | 9/27/2018 21:34:57 | Gleason | Chance Chandler | Alyssa Hudson | Hart Mckenzie | Jacob Arnold | |
12 | 9/28/2018 8:06:21 | Huntingdon | Morgan Cole | Katilyn Williams | Jacob Churchwell | Jared Hodo | 0 |
13 | 9/28/2018 8:17:02 | Halls | Hannah King | Olivia Nolen | Sarah Etheridge | Hayden Cherry | |
14 | 10/1/2018 7:39:58 | Collierville FFA | Dalton Luna | Chandler Meier | Matthew Smith | Faith Johnson | 0 |
15 | 10/1/2018 8:03:50 | Bolivar central | Emma Cody | Clayton moorehead | Colten Watkins | Connor Emmerson | 0 |
16 | 10/1/2018 8:11:08 | McNairy Central FFA | Andrew Fowler | Sidney Goodrum | Caleb Teague | Luke Sides | |
17 | 10/1/2018 11:49:28 | Lake County FFA | Robert Coats | John Harris Barker | Luis Romero | Gordon Kelly | 6 |
18 | 10/1/2018 14:48:43 | Paris | Blake Kennedy | Hannah Hutson | Alden Strickland | Grant Dodd | |
19 | 10/1/2018 16:46:49 | Ripley | Matthew Chalk | Bailey Sanders | Eddy Tellez | Zach Carver | |
20 | 10/1/2018 17:57:57 | Humboldt FFA | Hope Choate | Ty Gilman | Alisha Rainey | Laquera Wilson | 1 |
21 | 10/1/2018 18:23:01 | South Gibson County | Eli Scott | Parker Guy | Sarah Sherer | Emma Stilwell | 0 |
22 | 10/1/2018 20:04:01 | Greenfield | Landon Brock | Max Witt | Grant Huffstatler | Andrew Capps | 1 |
1 | Timestamp | Chapter Name | Team Member #1 | Team Member #2 | Team Member #3 | Team Member #4 | Number of alternates you plan on bringing? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 7/21/2017 11:28:29 | Covington | Gattei | Kelnier | Bevellenue | Montassi | |
3 | 8/21/2017 11:18:58 | Halls | Cassie Lewis | Hayden Meeks | Hannah King | Olivia Nolen | |
4 | 9/20/2017 9:42:45 | Clarksburg | Sydney Roney | Taylor Hays | Sophia Sacilowski | Caselyn Derryberry | |
5 | 9/21/2017 9:50:46 | Riverside | Chase Brasher | Nathan Redden | Kamryn Tyler | Tristan Tyler | |
6 | 9/21/2017 11:25:43 | Munford | Victoria Auth | Rose Grueling | Michelle Barnes | Autumn Meredith | |
7 | 9/21/2017 18:23:23 | Collierville FFA | Zackary Molinaro | Matthew Smith | Luke Adams | Lane Drewery | |
8 | 9/22/2017 6:59:03 | Humboldt | Adam Hartig | Hope Choate | David Hicks | Anthony Johnson | |
9 | 9/22/2017 8:29:33 | Crockett County FFA | Hayden Butler | Hunter Turner | Angel Zarragoza | Savannah Hart | |
10 | 9/22/2017 8:30:12 | Crockett County FFA | John Walker | Jacob Scarbrough | Levi Knox | John Moore | |
11 | 9/22/2017 9:52:05 | Westview FFA | Mason Smith | Ethan Boyd | Jackson Horton | Will Rea | |
12 | 9/26/2017 19:12:52 | Munford FFA | Victoria Auth | Rose Grueling | Michelle Barnes | Madison Naylor | |
13 | 9/27/2017 9:07:12 | Paris | Blake Kennedy | Alden Strickland | Jacob Pooler | Ben Dodd | |
14 | 9/27/2017 11:47:43 | McKenzie | AJ Murphy | Ashton Marr | Alysia Agent | Alayna White | |
15 | 9/27/2017 13:07:21 | Haywood | Tyler Martin | Matthew Waddell | Hunter Waddell | Haven Williams | |
16 | 9/27/2017 13:48:00 | Greenfield | Layla Doyle | Sara Lewis | Elizabeth Keylon | Alexis Kocsis | |
17 | 9/27/2017 17:01:43 | Covington | Alex Daniel | Joseph Hellman | Steven Sartain | John Travis Turner | |
18 | 9/28/2017 9:13:55 | Liberty | Lucas Timms | Nia Fitzhugh | Hayden Hughes | Aiden King | |
19 | 9/29/2017 8:12:24 | Huntingdon | Morgan Cole | Katilyn Williams | Maggie Guess | Jacob Churchwell | |
20 | 9/29/2017 9:35:46 | Gleason | Jayne Shaye Bailey | Chance Chandler | Alyssa Hudson | Hart Mckenzie | |
21 | 9/30/2017 7:52:32 | Scotts Hill | Grant Shavers | Lillian Christlieb | Jaxon Sullivan | Brett Deere | |
22 | 10/1/2017 18:58:57 | South Gibson County | Jamie McGaugh | Micheal McFarland | Mason McDaniels | Sam Rogers | 2 |
23 | 10/1/2017 20:43:53 | Bolivar Central | Emma cody | Ryan sanders | Colten Watkins | Clayton Morehead | 0 |
24 | 10/2/2017 6:30:22 | Mcnairy central ffa | Wesley Ferguson | Dylan Hunt | Elijah Staggs | Marrtew Wilbanks | |
25 | 10/2/2017 6:33:51 | Lexington | Abi Bartholomew | Jake McBride | Hunter Curland | Skylar White | 3 |
26 | 10/2/2017 9:52:07 | Dresden FFA | Duke Winstead | Erin Mallory | Daniel Dean | Olivia Woodruff | 5 |
27 | 10/2/2017 14:06:29 | Adamsville | Neal Seay | Ryan Sweeney | John Tyler Milford | Blake Mast | 4 |
28 | 10/2/2017 15:24:38 | Lake County FFA | Will Yates | TJ Pruitt | Robert Coats | John Covington | 2 |
29 | 10/3/2017 8:42:21 | Obion Co Central | Jamison Albright | Carter Bloxom | Keenan Miller | Remington Rudd | 0 |
1 | Timestamp | Chapter Name | Team Member #1 | Team Member #2 | Team Member #3 | Team Member #4 |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | 8/19/2016 7:34:10 | Westview FFA | Mason Smith | Ethan Boyd | Neeley Hazlewood | Savannah Stone |
3 | 8/19/2016 16:41:11 | Covington | Nathan Oliver | Catherine Turner | Ryan Wick | Steven Sartain |
4 | 9/12/2016 14:13:52 | Riverside | Chase Brasher | Justin Hopper | Zach Mills | Tristan Tyler |
5 | 9/19/2016 10:43:20 | Brighton | Kelley Ann Rice | Thomas Conrad | Hayden Elam | Cody Bowen |
6 | 9/20/2016 10:27:41 | Gleason | Jayne Shaye Bailey | Hart Mckenzie | Alyssa Hudson | Chance Chandler |
7 | 9/23/2016 11:58:03 | Obion County Central | Tanner Nichols | Kylia Hensley | Jesse Calhoun | Shaun Austin Bailey |
8 | 9/25/2016 16:49:15 | Haywood | Conway Twitty | Waylon Jennings | Johnny Cash | Jamey Johnson |
9 | 9/27/2016 12:19:21 | Greenfield | Hannah Trimble | Sara Lewis | Layla Doyle | Zach Forsythe |
10 | 9/27/2016 16:01:06 | Collierville FFA | Luke Adams | Emma Wilcox | Wesley Padgett | Kylee Andrews |
11 | 9/28/2016 8:50:30 | Munford "Big Boll" | Victoria Auth | Rose Grueling | Carol Smuck | Michael Taylor |
12 | 9/28/2016 10:24:49 | Lexington | Casey Thompson | Abigayle Bartholomew | Conner King | Jake Mcbride |
13 | 9/28/2016 13:27:57 | McNairy Central FFA | Caleb Teague | Dylan Hunt | Dawson Dickey | Wesley Ferguson |
14 | 9/29/2016 8:30:14 | Paris | Pierce Rose | Hannah Hutson | Matthew Nanney | Blake Kennedy |
15 | 9/29/2016 11:29:04 | Dresden FFA | Jordan Bell | Duke Winstead | Victoria Todd | Preston Hatler |
16 | 9/29/2016 11:48:13 | South Fulton | Hali Land | Zach Etherton | Hunter Burton | Erica Manuel |
17 | 9/29/2016 12:41:42 | Obion County Central | Dalton McGuire | Shaun Austin Bailey | Kylia Hensley | Tanner Nichols |
18 | 9/29/2016 16:24:52 | Lake County | Will Yates | Bethany Gardner | Tyler Riley | Dalton Baker |
19 | 9/30/2016 15:19:28 | Adamsville FFA | Logan Raines | Neal Seay | Nathan Ganus | Lucas Hamm |
20 | 10/2/2016 21:12:57 | Huntingdon | Mary Espey | Katie Bennett | Michael Hartsfield | Blake Damesworth |
21 | 10/3/2016 8:26:53 | Scotts Hill | Jake Benson | Grant Shavers | Kenley Maness | Chase Rushing |
22 | 10/3/2016 8:32:04 | Bolivar Central | Ryan Sanders | Colten Watkins | Clayton Moorehead | Emma Cody |
23 | 10/3/2016 10:09:25 | South Gibson | Jamie Mcgaugh | Seth Graves | Trevor Boals | Bain Jenkins |
24 | 10/3/2016 11:06:11 | Chester County | Ryan Beshires | Audrah Lott | Cody Pierce | Blayne Trotter |
25 | 10/3/2016 16:36:17 | Ripley FFA | Carson Palmer | Zach Carver | Bailey Sanders | Eddy Tellez |
26 | 10/3/2016 16:47:52 | Haywood 1 | Trevor Ferguson | Tyler Martin | Kyle Leath | Hunter Waddell |
27 | 10/4/2016 6:11:07 | Clarksburg | Sydney Roney | Taylor Hays | Sophia Sacilowski | Caselyn Derryberry |
28 | 10/4/2016 13:01:57 | JJ worldwide | Kanye West | Biggie Smalls | Dr. dre | Jerry |